Про нашу компанію

GOLDEN WEB – digital-агентство, що поєднує сучасні технології, бізнес та людей. Наша компанія створена в 2015 році для пошуку нових новаторських ідей, відсутніх у конкурентів.

Чому ми?

GOLDEN WEB – це орієнтованість на довгострокову співпрацю. Тому ми приділяємо належну увагу кожному нашому проекту. Зацікавлені у розвитку та виведенні на новий рівень digital-процесів у бізнесі клієнта. Підходимо до роботи комплексно:

Місія GOLDEN WEB

Розвивати бізнес клієнтів в Інтернеті та підвищувати їх доходи у максимально короткі терміни шляхом впровадження комплексних digital-рішень.

Наші послуги

Займаємось розробкою сайтів будь-якої складності – від створення концепції до впровадження працюючого продукту. Надаємо послуги інтернет-маркетингу: аудит та просування сайту (SEO), розкрутка у Facebook та Instagram, контекстна реклама. Створимо унікальний дизайн логотипу та візиток, щоб сформувати впізнаване обличчя для бренду. Цінуємо чесність та порядність. Любимо клієнтів, які розділяють ці принципи ведення бізнесу – це наші друзі, для яких прагнемо зробити більше, і практично завжди це вдається.

Ділимося досвідом

За 4 роки наша команда нагромадила багато знань у сфері digital-технологій. Ми об’єднали їх у наших курсах, що проходять онлайн та у комфортному офісі в центрі міста. Навчаємо на курсах:
Серед наших клієнтів успішні компанії з Харкова та України з різних галузей. Впевнені у перспективності digital-комунікацій та готові створити та запустити працездатні продукти.

НАША КОМАНДА

Виктория Колесник

Інстаграм-маркетолог

Сергей Жмайло

Керівник SEO-відділу

Юлия Маурина

Таргетолог

Анна Ламбрино

Менеджер по роботі з клієнтами

ЩО ПРО НАС КАЖУТЬ КЛІЄНТИ?

ВІДГУКИ ПРО GOLDEN WEB

Місія GOLDEN WEB.
Розвивати бізнес клієнтів в Інтернеті та підвищувати їх доходи
максимально короткі терміни шляхом впровадження комплексних
digital-рішень.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ